Ярослава Магучіх знову на вершині: українка виграла турнір у Загребі

Ярослава Магучіх знову на вершині: українка виграла турнір у Загребі

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула чергову перемогу на «золотому» етапі Континентального туру в хорватському Загребі — Меморіалі Бориса Ханжековича.

Олімпійська чемпіонка та рекордсменка світу стала найкращою у секторі для стрибків у висоту, підкоривши планку на висоті 1,97 метра. Саме цей результат приніс українці золоту медаль змагань.

Найближчі суперниці Магучіх — австралійка Елеанор Паттерсон та представниця Сербії Ангеліна Топич — завершили виступ із результатом 1,95 метра.

Після перемоги українська спортсменка спробувала підкорити висоту 2,01 метра, однак усі три спроби виявилися невдалими.

Для Ярослави Магучіх це ще одна гучна перемога у сезоні та підтвердження статусу однієї з найсильніших стрибунок у висоту у світі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Українські дрони виходять на новий ринок: Гондурас купуватиме БпЛА для боротьби з наркокартелями;

У Кривому Розі викрили схему з ремонтом шкільного майданчика: бюджету завдано збитків на пів мільйона гривень;

Запоріжжя стане першим регіоном України з мережею шкільних кіберспортивних хабів.