Ярослава Магучіх знову на вершині: українка виграла турнір у Загребі
Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула чергову перемогу на «золотому» етапі Континентального туру в хорватському Загребі — Меморіалі Бориса Ханжековича.
Олімпійська чемпіонка та рекордсменка світу стала найкращою у секторі для стрибків у висоту, підкоривши планку на висоті 1,97 метра. Саме цей результат приніс українці золоту медаль змагань.
Найближчі суперниці Магучіх — австралійка Елеанор Паттерсон та представниця Сербії Ангеліна Топич — завершили виступ із результатом 1,95 метра.
Після перемоги українська спортсменка спробувала підкорити висоту 2,01 метра, однак усі три спроби виявилися невдалими.
Для Ярослави Магучіх це ще одна гучна перемога у сезоні та підтвердження статусу однієї з найсильніших стрибунок у висоту у світі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Українські дрони виходять на новий ринок: Гондурас купуватиме БпЛА для боротьби з наркокартелями;
Запоріжжя стане першим регіоном України з мережею шкільних кіберспортивних хабів.
