На Дніпропетровщині ексчиновника юстиції підозрюють у вимаганні грошей за «кращі умови» відбування покарання
У Дніпропетровській області колишньому начальнику одного із секторів управління з питань виконання кримінальних покарань повідомили про підозру в одержанні неправомірної вигоди за вплив на ухвалення рішення посадовими особами.
За даними слідства, ексслужбовець запропонував одному із засуджених допомогу з переведенням із дільниці звичайного тримання до дільниці соціальної реабілітації, так званого «поселення», на території виправної колонії.
За свої послуги він нібито вимагав 1200 доларів США. За ці кошти підозрюваний обіцяв організувати підготовку позитивних характеристик на засудженого та посприяти ухваленню необхідного рішення керівництвом установи виконання покарань.
Правоохоронці кваліфікували дії фігуранта за ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України — одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.
Наразі тривають слідчі дії. Правоохоронці встановлюють можливу причетність до схеми інших осіб.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
«Бачити людину за словами»: в ОВА відкрили виставку про принципи безбар’єрної мови;
У Дніпрі та Кривому Розі викрили проросійських агітаторів: їм загрожує до 10 років ув’язнення.
