ДСНС: через російські удари частково порушене електропостачання у 15 областях
У результаті російських ракетних ударів по Україні частково порушене електропостачання у 15 областях.
Про це ДСНС пише у Telegram.
"Внаслідок обстрілу 10 жовтня сталось влучання по об’єктах критичної інфраструктури у 12 областях та м. Києві, де виникло понад 30 пожеж. Частково порушено електропостачання у 15 областях (Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Хмельницька, Житомирська, Вінницька, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська, Харківська, Сумська, Тернопільська) та у м. Київ".
Повідомляється, що до гасіння пожеж та аварійно-рятувальних робіт залучено понад 1 тисяча осіб та близько 120 одиниць техніки.
У ДСНС додали, що 11 людей у результаті ударів загинули та 89 – травмовані.
Пошкоджено 117 об’єктів, з них 35 житлових будинків.
КМДА повідомила, що у Києві та області будуть вводити графіки аварійного відключення електропостачання споживачам у зв’язку з тим, що російські загарбники пошкодили об’єкти критичної інфраструктури столиці та області.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що наразі введено графік аварійних відключень у Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях.
