Колишній мер Житомира очолив Держагентство відновлення

Колишній мер Житомира очолив Держагентство відновлення

Уряд зробив кілька кадрових кроків у міністерствах і Держагентстві відновлення. Як заявив представник кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури став ексмер Житомира Сергій Сухомлин.
Олександра Порхуна призначили заступником міністра охорони здоров’я, а Тимура Ткаченка – заступником міністра розвитку громад та територій.

Раніше Держагентство відновлення очолював Мустафа Найєм. У червні цього року він написав заяву на звільнення.
Цього місяця Сухомлин достроково склав повноваження. Відповідне рішення ухвалили на позачерговій сесії Житомирської міської ради.

Хто такий Сергій Сухомлин

Сухомлин – уродженець Рівненщини. У 2016 році він закінчив Університет державної фіскальної служби України, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси і кредит», здобув кваліфікацію спеціаліста з фінансів і кредиту.
Проходив військову службу у місті Житомирі.
Пізніше займався підприємницькою діяльністю, був комерційним директором ТОВ «Технотронік». Потім працював на посаді комерційного директора, директора ТОВ «Візаж» у місті Житомирі, яке спеціалізувалося на виробництві вікон.
У 2006 році був обраний депутатом Житомирської міської ради по списку партії «Наша Україна». З 2010 по 2014 роки — депутат Житомирської обласної ради від «Фронту Змін».
Під час подій в листопаді 2013 року з перших днів брав активну участь у Євромайдані. У березні 2014 року, при підтримці патріотів Житомирського Євромайдану, був висунутий кандидатом на посаду першого заступника міського голови. Рішенням сесії Житомирської міської ради був затверджений на дану посаду.
У березні 2014 — листопаді 2015 року — 1-й заступник Житомирського міського голови з питань діяльності виконавчих органів рад.
З 15 листопада 2015 року — Житомирський міський голова.
Сергія Сухомлин йшов на вибори за час політичної діяльності від шести партій: «Наша Україна» – 2006-2010 роки (депутат Житомирської міської ради), «Фронт змін» – 2010-2014 роки (депутат Житомирської міської ради), «Батьківщина» – 2012 рік (балотувався у Верховну Раду), «Солідарність» – 2015 рік, «Пропозиція» – 2020 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.