Естонія збільшить внесок до Фонду підтримки енергетики України
Естонія внесе додаткові 125 тис. євро до Фонду підтримки енергетики України. Після цього загальний обсяг внесків країни до фонду досягне 2,75 млн євро. Про це повідомило Міністерство закордонних справ Естонії.
У відомстві заявили, що на тлі посилення російських ударів по українській енергетичній інфраструктурі критично важливо зміцнювати захист енергооб'єктів та підвищувати стійкість енергопостачання. За даними МЗС Естонії, країна залишається послідовним донором українського енергетичного сектору. З урахуванням пожертвувань, обладнання та технічної допомоги загальний обсяг естонської підтримки української енергетики перевищує 3 млн євро.
Фонд підтримки енергетики України був створений для протидії наслідкам російських атак на критичну енергетичну інфраструктуру. Через нього донори фінансують закупівлю обладнання та матеріалів, необхідних для ремонту, відновлення та підтримання роботи енергетичних об'єктів. Раніше Естонія вже спрямовувала кошти на підтримку української енергетики.
У лютому прем'єр-міністр Естонії Крістен Міхал повідомляв у Києві, що країна внесла 2 млн євро до Ukraine Energy Support Fund, а також виділяла додаткову допомогу людям, які залишилися без опалення, електроенергії та води через російські атаки.
