Прем’єр Естонії оцінив становище Росії: справи йдуть “абсолютно жахливо”
Прем'єр-міністр Естонії Крістен Міхал оцінює ситуацію в Росії як "абсолютно жахливу", та вважає, що російський лідер Володимир Путін стає все більш параноїдальним. Про це він заявив на "Українському обіді", який організував у Гданську напередодні URC-2026 фонд Віктора Пінчука. Оцінюючи ситуацію на полі бою та економічне становище Росії, Міхал сказав, що справи у росіян ідуть "абсолютно жахливо"."Диктатор став більш параноїдальним.
Ви бачите, що "Телеграм" та інші речі вимикають. Їхні справи жахливі, їхні справи йдуть абсолютно жахливо", – переконаний Міхал. Він також пояснив, що економічна ситуація в РФ, попри події на Близькому Сході, надалі буде погіршуватися."Щодо економічного масштабу – перед ескалацією ситуацію на Близькому Сході, я би сказав, що для фінансової стабільності Росії справи були погані.
Але ситуація в Ормузькій протоці допомогла їм дуже сильно. Сподіваюсь, скоро це (цей фактор. – Ред.) зникне.. Їхні справи зараз гірші, і вони (росіяни) міркують, якою ситуація буде далі", – сказав Міхал.
Нагадаємо, у Гданську у четвер на тлі Конференції з питань відновлення України відбудеться саміт країн східного флангу ЄС і НАТО. Раніше глава МЗС Естонії Маргус Тсахкна заявив, що коли Європа долучиться до переговорного процесу щодо завершення російсько-української війни, ключовими принципами у її позиції має бути повага до територіальної цілісності й суверенітету України.
