Запоріжжя стане першим регіоном України з мережею шкільних кіберспортивних хабів
У Запоріжжі планують створити першу в Україні мережу кіберспортивних хабів на базі шкіл. Реалізація проєкту має розпочатися вже з нового навчального року, а наразі його команда проводить зустрічі з педагогами та оцінює готовність закладів освіти до запуску нового напряму.
Ініціатори наголошують, що проєкт не обмежується комп’ютерними іграми. Його мета — створення шкільних команд, де учні зможуть розвивати навички командної роботи, стратегічного мислення та спробувати себе в різних ролях: гравців, аналітиків, коментаторів, менеджерів або медіафахівців.
За словами засновника проєкту та тренера національної збірної України з PUBG Mobile Дмитра Кузьменка, кіберспорт відкриває для молоді нові можливості для самореалізації та допомагає визначитися з майбутньою професією.
Після презентації проєкту його команда відвідала запорізькі школи та надала рекомендації щодо облаштування майбутніх кіберспортивних просторів. Наразі бажання долучитися до ініціативи вже висловили понад 30 навчальних закладів міста.
Очікується, що перші шкільні кіберспортивні хаби почнуть працювати у Запоріжжі вже з вересня.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
«Бачити людину за словами»: в ОВА відкрили виставку про принципи безбар’єрної мови;
У Дніпрі та Кривому Розі викрили проросійських агітаторів: їм загрожує до 10 років ув’язнення.
