У Дніпрі викрили схему розкрадання майже 15 млн грн на обслуговуванні сміттєвого полігону
Правоохоронці повідомили про підозру шістьом посадовцям комунального та приватного підприємств, яких підозрюють у привласненні бюджетних коштів під час обслуговування полігону твердих побутових відходів у Дніпрі.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.
За даними слідства, серед фігурантів справи — директор, заступник директора, головний бухгалтер і головний інженер комунального підприємства Дніпровської міської ради, а також керівник і головний бухгалтер приватної компанії.
Слідчі встановили, що ще у 2016 році комунальне підприємство уклало договір із приватним товариством на утримання та експлуатацію міського сміттєвого полігону площею понад 130 гектарів. За документами підрядник мав виконувати комплекс робіт із обслуговування об'єкта, зокрема ущільнення та пересипання відходів, а також утримання технологічних доріг.
Втім, за версією слідства, значна частина цих робіт фактично виконувалася силами самого комунального підприємства. Незважаючи на це, посадовці оформлювали акти про нібито виконані послуги, на підставі яких приватній компанії перераховували бюджетні кошти.
За попередніми підрахунками, упродовж липня 2024 року — січня 2026 року на рахунки підконтрольного товариства безпідставно перерахували близько 15 млн грн.
Наразі триває досудове розслідування. Правоохоронці встановлюють усіх осіб, які можуть бути причетними до діяльності організованої групи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На Дніпропетровщині розширили зону обов’язкової евакуації родин з дітьми через безпекову ситуацію;
Спортсмен з Дніпра Михайло Кохан здобув золото престижного турніру World Athletics в Естонії;
Між Дніпром та Харковом запустять новий регіональний поїзд: оприлюднено розклад.
